Doktoři Vašich dveří
Prodejna+420 777 750 193
Kvalitní

zabezpečení

a servis domů, bytů,

kanceláří

Hotely a penziony

Řešení hotelů, penzionů, ubytoven, apartmánů a podobně vyžaduje vždy individuální přístup.

Některé projekty jsou prováděné v klíčovém systému SGHK. Jiné v elektronickém kartovém systému (docházkový software) až po nejsložitější v kvalitním hotelovém systému, který umí nejen vytvořit komfortní prostředí hotelu (pro jeho správu na recepci), ale také díky svým chytrým funkcím výrazně snižuje provozní náklady.

Mezi špičku v tomto oboru patří systém Tesa od společnosti ASSA ABLOY s propracovaným softwarem INHOVA. Tento produkt jsme připraveni pro Vás vyprojektovat i nainstalovat. Jedná se o komplexní řešení, které splní Vaše očekávání. Systém umožňuje začlenění celé řady produktů pod jeden software, který je navržen intuitivně pro ovládání z recepce. Hlavním prvkem systému je elektronické kování – kování pracuje na baterie a je instalovatelné na všechny zámky splňující normu DIN. Díky chytrým energy spořičům budete mít pod kontrolou spotřebu energie v jednotlivých pokojích, spořič lze vždy spustit pouze kartou, která má pravomoc pro daný pokoj a je tedy vyloučené, že by host do spořiče zasunul jinou kartu a systém tak obešel, jak tomu bývá u běžných hotelových spořičů.

Vstup do hotelu je vždy třeba chránit především kvalitním zabezpečovacím zařízením na vchodových dveřích a ty umíme propojit s navrhovanými systémy uvnitř objektu. Např. systém Inhova lze rozšířit o nástěnné čtečky, které v kombinaci se samozamykacími zámky zaručí bezpečnost Vašeho hotelu. Hosté navíc budou moci tyto čtečky ovládat svojí kartou od pokoje.

DANWEISS, spol. s r.o. dále zajišťuje potisk hotelových karet, visačky na dveře a mnohé další materiály pro Váš hotel.

Pro více informací nebo poptávku kontaktujte našeho technika – achjo@achjo.cz.

 

fotka k novince: foto1.jpgfotka k novince: foto2.jpgfotka k novince: foto3.jpg

Poptávka

neváhejte nás kontaktovat!

odeslat poptávku

Naše realizace